ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: F.Bahçe Malatya'da kayıp! Müthiş seri bitti
Manset Alti Haberleri
Alan değişikliğinde Beden Eğitimi Tepkisi
MEB in alan değişikliği ile sınıf öğretmenlerinin yan alan olarak beden eğitimi öğretmenliğine geçmesine izin verilmesi beden eğitimi öğretmenlerinin tepkisine yol açtı.
Google+   Kategori: Beden Eğitimi
  Tarih: 23.09.2012
- Bu haber 387 kez okundu.

MEB in alan değişikliği ile sınıf öğretmenlerinin yan alan olarak beden eğitimi öğretmenliğine geçmesine izin verilmesi beden eğitimi öğretmenlerinin tepkisine yol açtı.

Beden Eğitimi Öğretmenleri Tepkili

Beden eğitimi öğretmenlerinin sınıf öğretmenlerinin alan değişikliği olarak beden eğitimi dersine geçmesine tepkili. Beden eğitimi öğretmenleri alanı özel yetenek olan bir branşa geçmenin bu kadar kolay olamayacağını ve kendilerinin özel yetenek sınavına girerek öğretmen olduklarını belirterek tepkilerini sosyal medyada duyurmaya başladı.

Olimpiyatlarda başarısızlığımızın sebeplerinden biri olarak sayıldı!

En büyük sorunlarından biri olduğunu belirten beden eğitimi öğretmenleri "Beden eğitimi dersine beden eğitimi öğretmeninin girmemesi çok büyük bir yanlış. Olimpiyatlardan sonra tüm spor adamları tarafından olimpiyatlarda aldığımız başarısızlıklarının en büyük nedenleri arasında "beden eğitimi derslerine beden eğitimi öğretmenlerinin girmemesi" gösterilmiştir.  İşte o haber:

http://www.bedenegitimi.gen.tr/Ozel-Haber/6188-Olimpiyatlardaki-basarisizligin-sebebi.html

BESYO Mezunlarıda Tepkili   

Alanımızda bir çok açığın olduğunu belirten BESYO mezunları da duruma tepki gösterdi. MEB in beden eğitimi açığını kapatmak için çok farklı bir yola başvurması BESYO mezunlarının tepkisine neden oldu. Beden eğitimi dersine yan alan olarak geçmek isteyen sınıf öğretmenlerinin ülke sporunu baltayalacağını vurguladılar.

MEB, bu alan değişikliği ile ülke sporuna en büyük zararı vermiş olacaktır. Beden eğitimi ve spor alanında zaten sıkıntılı günler yaşanırken bu alan değişikliği çok düşündürücüdür. Bu alan değişiklikleri devam ederse ülke sporunu zor günler beklemektedir. Umarız ki, bu uygulanmadan vazgeçilir ve beden eğitimi dersi uzmanlarına bırakılır.

Özel Haber
www.bedenegitimi.gen.tr19 Agustos 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Saçmalık değilde ne......  Servet akın   /    2015-11-07
 Önce açık öğretim de dâhil olmak üzere herkesé formasyon verdiler şimdide yetmiyor mus gibi sınıfcilar çıktı.milli sporcu zor barajı geçiyor acaba sınıfcı ile kpss de nasilugrasacak..bu kadar da olmaz bir ülkede bu kadar mantıksız işler yapılmaz
 alan değişikliği  özgü   /    2013-09-17
 sen benim binbir emekle çalışıp kazandığm alana masa başında 1 dakkada gel ben de sana kızmayayım bunlar norm fazlası olan öğretmende değişller bunlar bizim bölümde gözleri olan en küçüğü 35 yaşında laylaylom etmek için bizim emeklerimizi çalan bizim haklarımızı yiyen insanlar onlara öğretmen demiyorum.ben hakkımı helal etmiyorum geçene de geçişe sebep olanan da Allah ın gazabına uğrayacaksınız eminim
 ALİ RIZA EFENDİ SAÇMALADIN İYİCE  SVOLKAN   /    2013-09-09
 AAbelliki sende yan alanda yatış arayan sınıfcılardansın sınıfcılardan sporcu olmaz kardeşim hadi başka kapıya fazlalıksınız artık bu sistemde yok olun..
 avrupa da beden eğitimi ders saatleri 8 saat bizde 1-2 al sana olimpiyat  svolkan   /    2013-09-09
 beden eğitimi öğretmenlerin boş gezdiği bir ülkede olimpiyatları hayal etmek anca türkiyede olur yazıklar olsun sizin sisteminize her bakan değiştiginde bir sistem değişiyor,tokya ve madrit te haftada 8 saat beden eğitimi dersleri görüyorlar ülkelerinde bizim daha 10 fırın ekmek yememiz lazım sınıfcıların kol gezdigi beden eğitimi derslerinde daha çokkk fiyaskolar yaşarız adamlar bunları göz ardı etmez faturayı önüne koyarlar..
 kadir atakere  Tamer ALTUNER   /    2012-11-01
 çevrende gördüğün 2-3 istisnayla burada eğriyi doğru gibi göstermeye çalışmışın bunun yanında geçmişteki yanlış politikaların bugünün politikasıyla intikamı alınmış ve vicdanen rahatlamış insan havası var sende bugüne kadar beden eğitimi derslerine sürekli beden eğitimi öğretmenleri girmişte bizim yüzümüzden olimpiyatlarda başarısız sonuçlar alınmış gibi düşünüyorsun yazık bende sınıf öğretmeninin gördüğü dersleri gördüm 5. sınıfa kadar öğrencileri yetiştirebilirim ama ne kadar faydalı olur? 4-5 ders almakla bir branşın öğretmeni olunmaz bir atasözü var hamuru fırıncıya vereceksin yakarsa fırıncı yaksın bu arada
 herkes yerini bilmeli  ceren derin   /    2012-10-14
 -Dünyada spor hayatı,spor alemi çok önemlidir.Bu kadar önemli olan spor hayatı bizim için daha önemlidir.-M.Kemal Atatürk
-Başarılı olmak için her türlü yardımdan ziyade bütün milletçe sporun mahiyeti,kıymeti anlaşılmak ve ona kalpten sevgi göstermek,onu vatani vazife saymak lazımdır[1926][Nutuk]
Bir işe gönül vermek,o ruhu bilmek çok başka birşeydir. Beden Eğitimi okuyan,sporun içinden gelen adam bunu çok iyi bilir. O KADAR KOLAY DEĞİL... yani benim dersimi işlememle,dersime bakış açımla ,senin benim alanımın dersini işlemen arasında dünyalar kadar fark var ama sen bu farkın farkını hiç bir zaman anlamayacaksın çünkü bilmiyorsun üzgünüm ama bilemezsin...

 adalet isteyen besyo culara  ALİ RIZA   /    2012-10-14
 1) bazı arkadaşlar nedense atanamayan arkadaşlarına sahip çıkmış.96-97 de bu besyocu arkadaşlar o zamanlar branşlarında atanamadıkları için ziraatçılar,işletmeciler ve paytarlarla birlikte sınıf öğretmeni olurken kul hakkı yokmuydu?
2) benim okulumdaki besyo mezunu beden eğitimi öğretmeni arkadaşım yılda bir kez ders işledi o da müfettiş geldiğinde.ayrıca yıl boyu egzersiz çalışmasını kazan dairesinde sigara içerek yaptı. burda kul hakkı yok mu?
3)ayrıca yıllarca besyo sınavlarında ne torpiller döndüğünü besyocu arkadaşlar bizden daha iyi bilirler. ben bizzat kendim gördüm üzerine gelen toptan bağırarak kaçan besyo öğrencilerini.(yıl 1995, edirne mimarlık mühendislik fakültesi spor salonu).
4)BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇEN BU ARKADAŞLAR ÜNİVERSİTE 3. VE 4. SINIFTA HEM TEORİK HEMDE UYGULAMALI OLARAK BU DERSLERİ GÖRMÜŞLERDİR.TIPKI DİĞER YAN ALANDAN GEÇENLER GİBİ.

 bu kadar basitmiydi beden egitimi  kadir ataker   /    2012-10-07
 2008 pekinin ardından 2012 londrada da onca başarısızlıgın sebeplerinin araştırılması gerekirken sınıf ögretmenlerine beden egitimi ögretmenligi hakkı tanımaları çok üzücü bişey ben bu bölümün hayalini boşunamı kurmuşum be ...
 işte hak kukuk...  furkan gül   /    2012-10-07
 zamanında 2 yıllık sınıf öğretmenliği okumuş ve beden eğitimi dersi eğitimi ve öğretimi almamış sınıfçılar beden eğitimi öğretmeni oldu.benim okula da geldi ben bişi bilmiyom ve 5 ve 6.sınıflar verin dedi.bunca bekleyen mezunların hakkkı ne olcak.üztelik norm fazlası dışı olan arkadaşların hakkı..
 sınıfçı , beden eğitimci tartışması  gökhan   /    2012-10-06
 Sınıfçı bir arkadaşımız beden eğitimi öğretmeni bir arkadaşımızın tepkisine cevaben: Beden eğitimi derslerine siz giriyorsunuzda ülke madalyalarmı alıyor demiş...
o zaman resim dersine de resim öğretmeni girmesin sanki bizden Leonardo da Vinci lermi çıktı sınıfçılarda girer
müzik dersine de müzik öğretmenleri girmesin sanki bizden madonnalarmı çıktı sınıfçılar da girer.
Doktor başına düşen hasta sayısı malum ülkemizde hemşireler de doktor olsun daha bir çok örnek verilebilir. bu cümleyi kuran sınıfçı arkadaş bana göre komedyen olsun show dünyasına atılsın ! Öyle ya stand up u ille de cem yılmazın yapması gerekmez ( bizim sınıfçılarımız var )
 BESYO  HASAN   /    2012-10-03
 arkadaslar tek kelimeyle bu sisteme de bakana da hepsine tek sözüm var ALLAH bildigi gibi yapsın sizleri bu kadar ınsanın gelecegyle oynayıp bedduasını almak kolay ıs olmasa gerek.... ben br beden egtmı ögrtm.3. sınıf ögrencısı olarak bu kaygıya dustum ve suan uzgnum ama napabılırım kı elımden glen bısey de yok zaten.. gecmıs yıllarda mahkemeye falan verılıp ıptal edılıodu ınsallah bu da verılır ıptal edılır dıe takıp edıyrum ve suan ıcım yanıo yaaa 3-5 CAPULCU HALISAHA DA MAC YAPTIM DIE BEDENCI SANIYOR YA KENDINI BUNA YANIYOR İŞTE...
 yazık  meryem   /    2012-10-03
 beden eğitimi dersini kebap olarak konuşan sınıfçılar beden eğitimci oldu.demek ki bunlar yatacak çalışmayacak.....
 Geri kalmış ülkelerde olur  clarke   /    2012-10-03
 Ben de doktor olarak atanmak istiyorum,Anotomi ,fizyoloji,sağlık bigisi,ilk yardım ve psikoloji derslerini aldık nede olsa.Üstelik seçmelide değil mecburi dersler.Doktor olunabilinir bu bilgilerle değilmi...6 yıl okumaya ne gerek var.
 elllll insaafffff  sarper   /    2012-10-02
 el insaf arkadaş sen kendi branşında övüneceksin ilk önce beden eğitimi sadece futbolda basarı almayla olmuyor bende futbolda basarı sağladım daha bir çok branşta futbolda basarı sağladın diye hemen beden eğitimi öğretmeni mi olma hakkı var.
 yazık  sarper   /    2012-10-02
 arkadaşlar ben hem bir veli olarak şikayetçiyim hemde beden egitimi öğretmeni olarak veli olarak şikayetçiyim çünkü çocuğumun matematik türkçe sosyal lisedede diğer dierslere konusunda fazla bilgisi olmayan sınıf öğretmenleri girecek bunu kabul etmek imkansız eğitim yoktu zaten şimdide öğretime darbe vurulacak beden eğitimi öğrtemnei olarak şikayetim ise söylemeye bile gerek yok.Sınıf öğretmenleri hiç kızmayın sizinde eğitimci olarak bunu kabul etmemeniz gerekli tabi eğitim öğretimi ön planda tutuyorsanız.
 komikk  Tugii   /    2012-10-02
 evetttt kara cahil tekin arkadasım sadece maasınımı vermem gerekiyorki hakkımı helal etmeyeyim o kadar atanamayan arkadas var onların onune gectiniz bu hak değilmi tayin isteyeceğim okulları doldurdunuz isteyemiycem oraları bu hak değil mii? komiksiniz dedimyaa helal etmiyorum nasıl anlarsan artık .ayrıcaa biz yetenekli sporcuları bulmaya ve onları eğitmeye calısırız ama devlet bize yeterli olanakları fiziki sartları saglamıyorsa sucu direkt bize atamazsın hadi diyelim ki sucluyum ama bu durum benim özel yetenekle kazanmıs oldugum beden eğitimi öğretmenliği gercegini değiştirmez hakkımla okuyarak bu noktaya gelmişim.anlamıssındır İnşallah...
 beden eğitimcilere yapılan bir hukuksuzluk  sporcu09   /    2012-10-01
 bu mesleğimize yapılan bir hukuksuzluk nedemek yan alan,kimse mesleğimize böyle ayaklar altına alamaz neymiş yan alan ne yan alanı kardeşim git ozaman sende gir özel yeteneğe..kabul etmiyorum ve ben böyle yan alanla branşımıza geçen insanlarla bu mesleği yapmak istemiyorum ayrıca ataması yapılmayan arkadaşlarımızın hakkını yiyemezsiniz ve size bu hakkı verselerde bizler size bu hakkı vermiyoruz...
 Ağzında çıkanı düşün  Yahya Yıldırım   /    2012-10-01
 Değerli meslektaş arkadaşım Tekin bey sana şu sözünde katılıyorum sadece ^^Hem İşletme prof. Milli eğitim bakanı olursa. Sınıfçıdan da bal gibi beden eğitimi öğret. olur.^^ Ama onun haricinde söylediğin sözlerde haddini bil de öyle konuş.Senin bakış açın bu işte kendini sınıfçı olarak gördüğün için bir BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ olarak asla düşünemezsin. Bir şey demiyorum branşımızı böyle ayağa düşürdüler ya...
 klavuzu karga olanın  tekin   /    2012-10-01
 sevgili bedenci tugii o kadar başarılıydın da kaç tane milli sporcu çıkardın. Maaşım sen mi veriyosunda hakkını helal etmiyon. 96-97 lerde veterinerleri ziraatçıları sınıfçı yaparlarken nerdeydin. Hem bu branşın eğitimini aldıkta başvurumuzu öyle kabul ettiler. Yoldan geçen adamı tutupta bedenci yapmadılar. Hem sen de iyi bu branşı yapacak arkadaşlarımızda var aramız da. Hem İşletme prof. Milli eğitim bakanı olursa. Sınıfçıdan da bal gibi beden eğitimi öğret. olur. Hem biz biliyoruz o özel yetenek sınavlarını. Sen mesleğini düzgün yapi Türkiye için o yeter.
 yazıkk  Tugii   /    2012-09-30
 sevgili sınıfcılar o kadar yetenekliydiniz o kadar seviyodunuz bu dersi sınavına girip kazansaydınız ya tabi biliyorsunuz yapamayacanızı değilmii hazıra konmak buna derler iştee.vallaa hakkım varsa helal etmiyorum sırada bekleyen beden eğitimci arkadaslarımın bedduaları bunu yapanlarlaa ve sizinle.özel yetenek sınavıyla kazanılan yere bu sekilde geçilmez yazıkkk...
 ...hayır diyecek arkadaş var mı?  Faruk   /    2012-09-30
 Şu an tüm öğretmenlere rehber öğretmen olma imkanı verseler "benim alanım değil kardeşim" girmem diyecek delikanlı varsa o öğretmen olmuş demektir. Hepimiz aynıyız nalıncı keseri kullanmaya bayılıyoruz.Bed.Eğt. öğretmenlerimiz kusura bakmasınlar çok isteyerek geçmedik, bazen insanlar istemedikleri şeyleri yapıyor...Selamlar
 ...Siz devam edin...  faruk   /    2012-09-30
 Arkadaşlar yıllarca başka branjlardan olup sınıf öğretmeni olan ve bizim tayinlerimizi zora sokan arkadaşlar oldu. Biz arkadaşlara değil bunu yapanlara kızdık.Siz de istemem yan cebime ... dediniz. Dolayısıyla kızmaya gerek yok. Bizim okullardan olimpiyat şampiyonları çıkmaz! siz çıkarmaya devam edin...! Gelip sizin okullara karışacak değiliz.Başarılar...
 davulun sesi...  metin   /    2012-09-29
 Arkadaşlar öncelikle sınıfcı arkadaşlarımızı rencide etmiyelim.ben 15 yıllık beden eğitimi öğretmeniyim.yıllarca profesyonel futbol voleybol,uzak doğu sporları ve atletizm yaptım .9 senedirde kulüp başkanlığı yapıyorum.37 yaşındayım,hala aktif sporcuyum.bu güne kadar ben bu ülkeye daha fazla nasıl hizmet ederimde sporcu kazandırabilirim diye bakıyordum mesleğime,inanın yaptığım işten artık yoruldum.sınıfcı bazı arkadaşlarım beden eğitimi öğretmenleri hakkında olumsuz yorum yapmışlar.ben onların alınlarını karışlarım falan gibi bişey yazmışlar.şimdi bu arkadaşlarıma bir örnek vermem gerekirse,sadece besyo sınavlarında ne kadar kaliteli profesyonel sporcular eleniyor gidip baksınlar,ve ondan sonra yorum yapsınlar demek istiyorum.şu an süper ligde teknik direktör olan milli bir sporcu benimle aynı zamanda sınava girdi ve kazanamadı.okadar basit bir olay değil arkadaşlar.davulun sesi uzaktan hoş gelir bunu unutmayın.saygılar.
 arkadaşlar el insaf  tolga   /    2012-09-29
 Amaç öğretmenlik yapmak inanın buna burda en avantajlı ve etrafına en olumlu tepkiler verecekler yan alandan beden eğitimine geçene sınıf öğretmenleri yıllardır beden eğitimi derslerinin rahat hazır ol topu alın oynayın mantığıyla yetiştirldik.branşı olan başarılı olan ya saloon açtı ya kulüp kurdu beğenmedi öğretmenliği.ben prof.futbolcuyum ve sınıf öğretmeniyim 15 yıl oldu sınıf öğretmenliğindede çok bşarılıydım ama şunuda söyleyeyim kendine beden eğitimi diyen ve ne yaptracağını bilmeyen başarı bile getiremeyen arkadaşlarımın alanda anlını karışlarım.sınıf öğretmenliğim sırasında tam 4 branştan yıllardır il bölge başarısı getirdim ben bunu yaparken beden eğitimi öğret arkadaş ta maaş karş.doldurup dışarda salon çalıştırdı lütfen ön yargılı olmayın
 kendinizi bi şey zannediyosunuz....  n demir   /    2012-09-29
 bu zamana kadar ne hangi başarınız var ingiltere de sizin başarınızı gördük sizin içerinizde adam gibi top oynamasını bilmeyenler var.masa tenisi yok satranç zaten yok çünkü o okulllara nasıl girdiğinizi hangi torpillerle o okulu kazandığınızı gayet iyi biliyoruz ben bir sınıfçının bunu başabileceğini inanıyorum.morunyoda fazla futbol oynamış birisi değil ama başarısı ortada arkadaşlar atanamamaktan yakınıyo o kendi sorunu. sizde kendinizi bir şey zannediyosunuz......
 hakana katılıyorum.  ozgur   /    2012-09-28
 Sınıfçıyım beden eğitimi branşına geçiş yaptım. Sınıfçı olmaktan asla sıkılmadım. Ancak beni bu tür bir girişime mahkum eden sisteme kızın arkadaşlar. Bana kızmayın. Sizde benim gibi çocuğunun doğumunu dahi göremeyen onun 2 yıldır büyüdüğünü sadece ayda bir kere görebilen biri olsaydınız ve böyle bir durumla karşılaşsaydınız eminim sizde yapardınız. Burda sınıf öğretmeni beden eğitim öğretmeni şu veya bu öğretmeni değil durum. Bizleri kula kulluk eden durumdur. Elbette ben sizin gibi ders veremem. Sizde benim gibi bir sınıfa ders veremezsiniz. Ama ne yapmalıydım Şırnakta 5 yılım oldu eşim karamanda kolay değil burada haksızlık hepimize sadece size değil.

 Olimpiyatlar  alice   /    2012-09-28
 Atanamayan arkadaşlarımın sıkıntısını gönülden hissediyorum. Ancak sizin atanamama sebebiniz bu zamana kadar sınıfçılar değildi bunu da anlamalısınız. Sınıf öğretmenliğ-ini hiç bir bilgisi olmayan beden eğitimi öğretmenleri yaparkende keşke böyle yorumlar yazsaydınız. Olimpiyatlarda bu güne kadar hangi rekorları kırıyorsanız sınıfçılardan sonrada kırarsınız kaygılanmayın.
 olimpiyatlarda başarı için bu şarttı  sarper   /    2012-09-27
 Bence sendikaların mahkemeye vermesi lazım ayrıca sınıf öğretmenlerinin puanları daha yüksek benden daha sonra başlayanların bile yüksek oluyor bizlerden daha önce merkezlere tayin çıkacak bu da ayrı bir konu benim çocuklarım 2.kademeye gideceği zaman okul müdürne soracağım okulunda çakma matematik türkçe öğretmenin beden eğitimi öğretmeni varmı diye varsa o okula yazdırmamak için elimden geleni yapacağım.eğitim Bitmişti şimdide öğretim bitti diyebiliriz kısaca.
 daha ne diyeyim  ömer   /    2012-09-27
 slm.ben beden eğitimi öğretmeniyim.4artı dört yüzünden kadro dışına çıktım.il içinde 3 yılımı dolduramadığım için atamada isteyemedim.başka okula görevlendirildim.şimdi bu sınıf öğretmenlere branş değişikliği verlince benim okuluma başkası atanacak.25 yıllık yolda yürümesini bilmeyen sınıfçı gelecek beni kimbilir nereye gönderecekler.bu sistemi getirenler Allaha havale ediyorum.ben 2 yıl koştum bu beden eğitimi öğretmenliğini kazanabilmek için.

 Kul Hakkı  Yahya Yıldırım   /    2012-09-27
 Ben 7 yıldır öğretmenlik yapan devlet okulunda çalışan kadrolu öğretmenim,bu yapılan karşısında duyarsız kalmamak gerek.O kadar atanmayı bekleyen meslektaşımız varken aldıkları adı beden eğitimi yan alan diye eğitsel oyunlarla bu dersi ve mesleğimizi küçümsemelerine yuh diyorum.Bekleyen onca arkadaşımız varken yapılan bu yanlış kul hakkıdır bu dünyada olmasa da öbür dünyada hesabını verecekler.
 sınıfçılar  ergin   /    2012-09-27
 ilköğretimde öğrencilere sağını solunu öğretemeyen sınıf öğretmenleri beden eğitimi öğretmeni oluyor.uygulamayı getirenler zaten ne yaptıklarını bilmiyor. acaba bu uygulamada faydalanmak isteyen sınıf öğretmenleri ne yapacağını biliyor mu? inanın çok merak ediyorum
 yok artık  cafer   /    2012-09-27
 bunlara seçimlerde oy falan yok.....
 eğitimi katlettiniz  yavuz   /    2012-09-25
 ALLAH BİZE DE FIRSAT VERECEK KİME OY VERECEĞİM BELLİ DEĞİL AMA KİME VERMEYECEĞİM ŞİMDİDEN BELLİ.SANKİ BEDEN EĞİTİM MEZUNLARI HEP ÖĞRETMEN OLMUŞ HİÇ KİMSE AÇIKTA DEĞİL DE BUNLAR SINIFÇI ATIYORLAR,KUL HAKKI ALLAH SORSUN BÜTÜN SORUMLULARDAN
 çok yanlış  hakan   /    2012-09-25
 bir zamanlar ziraat mezunlarını sınıf öğretmeni yaparak eğitim sistemini katlettiler şimdi ise sınıf öğretmenlerini beden eğitimci yaparak ülke sporunu katletmeye çalışıyolar bu insanlar hiç mi geleceği görmüyolar
 BU NE ŞİMDİ!!  Neslihan    /    2012-09-25
 Şaçmalamanın başka bir örneği yokmuydu biz 10 senedir atanalım diye bekliyor okuduğumuzun karşılığını alamıyoruz ayıptır günahtır bu kadar mı kolay önce ayıbınızı kapatın bizleri iş sahibi yapın sonra proje üretin!!
 rüyamda görsem inanmazdım  emine bulut   /    2012-09-24
 ülkemizin ne kadar bed.eğt.ögretmenine ihtiyacı varmış megerse.sınıf ögrtmenlerimizin sorunları daha önemli yoksa nasıl başa çıkılıcak.13 senedir susan beden egt.bakın başbakana bir mektupla neler degişiyor.busene hepimizi atadılar.sıra sınıfçılara kaldı

 Bu eksik kalmıştı  Gökhan Durmus   /    2012-09-23
 Olimpiyatlarda daha çok nal toplamaya devam edeceğiz. Böyle saçmalık olurmu Allah aşkına...

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Galatasaray'ın konuğu Göztepe
    Milliler, Japonya'ya kaybetti
    Phillip Cocu, ayrılığı açıkladı
    6 bininci gol Messi'den
    Galatasaray'da toplu imza töreni
    Antalya'da nefes kesen düello! 6 gol...
    WhatsApp'tan gelen BİM mesajına dikkat!
    Millilerden bronz madalya
    F.Bahçe Malatya'da kayıp! Müthiş seri bitti
    Süper Lig'de çay fiyatına bilet!
    Milliler, uzatmada kaybetti
    Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçirildi
    Badmintonda gümüş madalya
    Beşiktaş, Erzurum deplasmanında
    A Milli Erkek Basketbol Takımı, Slovenya yolcusu
    Salih Uçan, Empoli'ye imzayı attı
    Emre Akbaba İstanbul'da
    Milliler, galibiyetle başladı
    Türkiye, İspanya'ya kaybetti
    Çağlar Söyüncü, formayı giydi

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır