ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Türkiye yeniden Dünya Şampiyonu
Manset Alti Haberleri
Badminton Grup Merkezleri Belli Oldu
Badminton Grup Merkezleri Belli Oldu
Google+   Kategori: Okul Sporları
  Tarih: 25.02.2012
- Bu haber 56 kez okundu.

BADMİNTON GENÇLER GRUP MERKEZLERİ VE İLLER

BADMİNTON GENÇLER GRUP MERKEZLERİ VE İLLER

YARIŞMA

BADMİNTON

GENÇ KIZ - ERKEK GRUP YARIŞMALARI

BRANŞ

BADMİNTON ( Kız - Erkek)

KATEGORİ

GENÇLER

TEKNİK TOPLANTI

26 ŞUBAT 2012

YARIŞMA TARİHİ

27-29 ŞUBAT 2012

YARIŞMA MERKEZLERİ

MERSİN – ELAZIĞ – TRABZON – KASTAMONU – DENİZLİ - BURSA

AÇIKLAMALAR

Genç erkekler kategorisinde geçen yıl aldıkları dereceden dolayı Bursa ilinin 3 kontenjanı, İstanbul ilinin ise 1 kontenjanı vardır.

Katılım durumundan dolayı ise Adana iline 2, Ankara, Manisa, Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Mersin, İstanbul illerine 1 kontenjan verilmiştir.

Genç kızlar kategorisinde geçen yıl aldıkları dereceden dolayı Bursa ilinin 2 kontenjanı, Erzincan ve Ankara illerinin 1 kontenjanı vardır.

Katılım durumundan dolayı ise Adana iline 2, Ankara, Gaziantep, Manisa, Antalya, Eskişehir, Mersin, İstanbul, İzmir, Zonguldak illerine 1 kontenjan verilmiştir.

Katılım şartlarını taşıyarak müsabakalarını yapan illerin kontenjan durumları ve katılacakları merkezler tablodadır.

GENÇ ERKEKLER GRUP MERKEZLERİ VE KATILACAK İLLER

MERSİN

ELAZIĞ

TRABZON

ADANA/1

ADANA/2

AĞRI

AKSARAY

ADIYAMAN

ARDAHAN

ANTALYA/2

BATMAN

ERZİNCAN

BURSA / 4

BİTLİS

ERZURUM

G.ANTEP/1

DİYARBAKIR

GİRESUN

HATAY

ELAZIĞ

İSTANBUL/3

ISPARTA

G.ANTEP/2

KARS

K.MARAŞ

HAKKÂRİ

MUŞ

KARAMAN

MALATYA

ORDU

KAYSERİ

MERSİN/1

RİZE

KİLİS

SİİRT

SAMSUN

KONYA

ŞANLIURFA

SİVAS

MERSİN/2

ŞIRNAK

TOKAT

NEVŞEHİR

VAN

TRABZON

NİGDE

OSMANİYE

KASTAMONU

DENİZLİ

BURSA

AMASYA

AFYON

ANKARA/2

BARTIN

ADANA/3

BALIKESİR

BOLU

ANKARA/1

BİLECİK

BURSA/1

ANTALYA/1

BURSA/3

ÇORUM

AYDIN

ÇANAKKALE

DÜZCE

BURDUR

EDİRNE

KARABÜK

BURSA/2

ESKİŞEHİR/2

KASTAMONU

DENİZLİ

İSTANBUL/1

KIRIKKALE

ESKİŞEHİR/1

KOCAELİ

KIRŞEHİR

İSTANBUL/2

KÜTAHYA

SİNOP

İZMİR

MANİSA/1

YOZGAT

MANİSA/2

SAKARYA

ZONGULDAK

MUĞLA

TEKİRDAĞ

UŞAK

GENÇ KIZLAR GRUP MERKEZLERİ VE KATILACAK İLLER

MERSİN

ELAZIĞ

TRABZON

ADANA/1

ADANA/2

ANKARA/3

AKSARAY

ADIYAMAN

AĞRI

ANTALYA/2

BATMAN

ARDAHAN

ERZİNCAN/2

BİTLİS

ERZİNCAN/1

GAZİANTEP/1

DİYARBAKIR

ERZURUM

HATAY

ELAZIĞ

GİRESUN

ISPARTA

GAZİANTEP/2

MUŞ

K.MARAŞ

HAKKÂRİ

ORDU

KAYSERİ

MALATYA

RİZE

KİLİS

MERSİN/1

SAMSUN

KONYA

SİİRT

SİVAS

MERSİN/2

ŞANLIURFA

TOKAT

NEVŞEHİR

ŞIRNAK

TRABZON

NİGDE

VAN

ZONGULDAK/2

OSMANİYE

KASTAMONU

DENİZLİ

BURSA

AMASYA

ADANA/3

ANKARA/2

BOLU

ANKARA/1

BALIKESİR

BURSA/1

ANTALYA/1

BİLECİK

ÇORUM

AYDIN

BURSA/2

DÜZCE

BURDUR

ÇANAKKALE

KARABÜK

BURSA/3

EDİRNE

KASTAMONU

DENİZLİ

ESKİŞEHİR/2

KIRIKKALE

ESKİŞEHİR/1

İSTANBUL/1

KIRŞEHİR

İSTANBUL/2

İZMİR/2

SİNOP

İZMİR/1

KOCAELİ

YOZGAT

MANİSA/1

KÜTAHYA

ZONGULDAK/1

MUĞLA

MANİSA/2

UŞAK

SAKARYA

TEKİRDAĞ

GRUP AÇIKLAMALAR

1. Teknik toplantı 26 Şubat 2012 tarihinde grup merkezlerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün belirleyeceği yer ve 17:00 -20:00 saatleri arasında uygun saatler arasında düzenlenecektir.

2. Bölgesel Grup sistemi ilk defa uygulandığından seri başı olmayacaktır.

  1. Takımlar en az 4 sporcu ile katılabilir. Bir yedek sporcu getirebilir.
  2. Katılım az olması halinde tertip komitesi yine kura ile takımları 4 gruba yerleştirecektir.
  3. Takım müsabakaları tek devreli lig usulü oynanıp, gruplardan ilk 2 takım bir üst tura çıkacaktır.
  4. Çeyrek Finalde ise 4’lü 2 grup oluşturulacak, her grupta 2 birinci, 2 ikinci olacak şekilde kura ile yerleştirilecektir. Tek devreli lig usulü ile oynanacaktır. Yarı finalde ise A1-B2, B1-A2 oynayacak galipler birincilik mağluplar 3.lük maçı yapacaklardır.

7. Çapraz eşleşmelerde averaj avantajı söz konusu olmadığından, bir takım tarafından kazanılmış 3 maçta oyun kural gereği durur ve galip ilan edilir.

  1. Grup yarışmalarında Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde (kız-erkek) okul takımlarında yer alan;

Küçükler kategorisi ; Kız: 2 asil - 1 yedek, Erkek: 2 asil - 1 yedek, öğrenci ile bir idareci veya çalıştırıcıya yasal harcırahları ödenecektir.

Yıldızlar ve Gençler kategorisinde; Erkek ve Kız takımlar ayrı ayrı olmak üzere, Kız: 4 asil, 1 yedek, 1 idareci veya 1 çalıştırıcıya yasal harcırahları ödenecektir. Erkek: 4 asil, 1 yedek, 1 idareci veya 1 çalıştırıcıya yasal harcırahları ödenecektir.

9. Bölgesel gruplardan 4 takım final grubuna yükselecektir.

GRUP

I. TUR

A

B

C

D

1

1

1

1

2

2

2

2

3

3

3

3

4

4

4

ll. TUR ÇEYREK FİNAL

A

B

1. TAKIM

1. TAKIM

1. TAKIM

1. TAKIM

2. TAKIM

2. TAKIM

2. TAKIM

2. TAKIM

YARI FİNAL

A1

B2

A2

B1

Galipler Final

Mağluplar 3.lük maçı

Tek Devre Lig Usulü Eşleşme

3’lü

x-3

1-2

4’lü

1-4

1-3

1-2

2-3

4-2

3-4

5’li

x-5

x-4

x-3

x-2

x-1

1-4

5-3

4-2

3-1

2-5

2-3

1-2

5-1

4-5

3-4

6’lı

1-6

1-5

1-4

1-3

1-2

2-5

6-4

5-3

4-2

3-6

3-4

2-3

6-2

5-6

4-5

 



23 Temmuz 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Milliler final şansını kaybetti
    Gülnaz Uskun dan bronz madalya
    Chelsea den Morata ya 64,5 milyon avro
    Güreşte bir altın, bir bronz
    Kürekte dünya ikinciliği
    Türk sporcular ilk 16 da
    İlke Özyüksel den bronz madalya
    Çalhanoğlu siftah yaptı!
    Boğazda yıldızlar kulaç attı
    Milliler, Sırbistan a kaybetti
    Türkiye tarihe geçti
    Bolt, 10 saniyenin altına indi
    Beşiktaş, İspanya yolcusu
    Chelsea den Morata ya 64,5 milyon avro
    Milli Takım, İtalya yolcusu
    Fenerbahçe de Sturm Graz mesaisi başlıyor
    Türkiye yeniden Dünya Şampiyonu
    EYOF 2017 başlıyor
    Judocularımızdan 3 madalya
    Millilerden 3 altın madalya

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır