ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO 2016 | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: GSB, beden eğitimi öğretmenlerini mağdur etti!!!
Manset Alti Haberleri
Ve All-Star kadroları belli oldu
Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunda karşılaşacak Avrupa ve Asya kadroları açıklandı.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 10.01.2017
- Bu haber 190 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunda karşılaşacak Avrupa ve Asya kadrolarını duyurdu.

TBF den yapılan açıklamada, 15 Ocak Pazar günü Ülker Sports Arena da gerçekleştirilecek Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunun yapılan halk oylaması ile belirlenen başantrenör ve oyuncu kadroları ilan edildi.

Tofaş Başantrenörü Orhun Ene nin yönetimindeki Asya karmasında ilk 5 in, Jordan Theodore (Banvit), DeJuan Summers (Pınar Karşıyaka), Kostas Sloukas, Bogdan Bogdanovic ve Ekpe Udoh tan (Fenerbahçe) oluştuğu, yedeklerde ise Barış Ermiş (TOFAŞ), Mateusz Ponitka (Pınar Karşıyaka), Furkan Korkmaz (Banvit), Shaquielle Mckissic (Muratbey Uşak), Julian Wright (Trabzonspor Medical Park), Okben Ulubay (Yeşilgiresun Belediyespor) ve Davon Jefferson ın (Gaziantep Basketbol) yer aldığı paylaşıldı.

Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic in idare edeceği Avrupa karmasının ilk 5 inde, Sinan Güler (Galatasaray Odeabank), Thomas Heurtel, Cedi Osman (Anadolu Efes), Will Clyburn (Darüşşafaka Doğuş) ve Vladimir Stimac ın (Beşiktaş Sompo Japan) bulunacağı, yedeklerin ise Brad Wanamaker (Darüşşafaka Doğuş), Kenny Hayes (Demir İnşaat Büyükçekmece), Jaka Klobucar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Austin Daye (Galatasaray Odeabank), Earl Clark (Beşiktaş Sompo Japan), Bryant Dunston (Anadolu Efes) ve Semih Erden den (Darüşşafaka Doğuş) oluştuğu bildirildi.

Öte yandan, organizasyon kapsamında düzenlenecek olan yetenek yarışmasında, Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Berk Uğurlu (Fenerbahçe), Alp Karahan (Pınar Karşıyaka), Can Korkmaz (Galatasaray Odeabank), Yiğit Arslan (TOFAŞ), Doğuş Özdemiroğlu nun (Yeşilgiresun Belediyespor), 3 sayı yarışmasında, Birkan Batuk (Darüşşafaka Doğuş), Michael Thompson (Beşiktaş Sompo Japan), Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe), Sean Armand (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Marcus Denmon (Gaziantep Basketbol), Vasilije Micic in (TOFAŞ), smaç yarışmasında da Tyler Honeycutt (Anadolu Efes), Furkan Korkmaz (Banvit), Josh Owens (Pınar Karşıyaka), Stefan Moody (Trabzonspor Medical Park), Osiris Eldridge (Demir İnşaat Büyükçekmece) ve Jan Vesely nin (Fenerbahçe) boy gösterecekleri aktarıldı.

trtspor



24 Mayis 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
Yorumlar:

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    GSB, beden eğitimi öğretmenlerini mağdur etti!!!
    MEB den zorunlu çalışma yükümlülüğü açıklamaları
    Beşiktaş finalde
    Başak Eraydın ve İpek Soylu 2. turda
    12 yıllık bitişik eğik el yazısı kalktı!
    5 liraya play-off maçı!
    Kupa finalinin biletleri tükendi
    Play-off hakemleri belli oldu
    Kick boksta 14 madalya
    Badminton Aday Hakem Kursu
    Dev final TRT 1 de
    UEFA Avrupa Ligi nin en leri
    4. İslami Dayanışma Oyunları na Türkiye damgası
    Artık fotoğraf silmeye son!
    TFF 1. Lig e son bilet
    NBA de ilk finalist Warriors
    TFF 1. Lig de gol raporu
    Öğretmenlerin il içi nakil başvurusu başladı
    Süper Lig de son 2 hafta
    Fenerbahçe üçüncülük aşkına

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır