ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Başakşehir ikinci yarıda yıkıldı
Manset Alti Haberleri
Ve All-Star kadroları belli oldu
Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunda karşılaşacak Avrupa ve Asya kadroları açıklandı.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 10.01.2017
- Bu haber 46 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunda karşılaşacak Avrupa ve Asya kadrolarını duyurdu.

TBF den yapılan açıklamada, 15 Ocak Pazar günü Ülker Sports Arena da gerçekleştirilecek Spor Toto All-Star 2017 organizasyonunun yapılan halk oylaması ile belirlenen başantrenör ve oyuncu kadroları ilan edildi.

Tofaş Başantrenörü Orhun Ene nin yönetimindeki Asya karmasında ilk 5 in, Jordan Theodore (Banvit), DeJuan Summers (Pınar Karşıyaka), Kostas Sloukas, Bogdan Bogdanovic ve Ekpe Udoh tan (Fenerbahçe) oluştuğu, yedeklerde ise Barış Ermiş (TOFAŞ), Mateusz Ponitka (Pınar Karşıyaka), Furkan Korkmaz (Banvit), Shaquielle Mckissic (Muratbey Uşak), Julian Wright (Trabzonspor Medical Park), Okben Ulubay (Yeşilgiresun Belediyespor) ve Davon Jefferson ın (Gaziantep Basketbol) yer aldığı paylaşıldı.

Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic in idare edeceği Avrupa karmasının ilk 5 inde, Sinan Güler (Galatasaray Odeabank), Thomas Heurtel, Cedi Osman (Anadolu Efes), Will Clyburn (Darüşşafaka Doğuş) ve Vladimir Stimac ın (Beşiktaş Sompo Japan) bulunacağı, yedeklerin ise Brad Wanamaker (Darüşşafaka Doğuş), Kenny Hayes (Demir İnşaat Büyükçekmece), Jaka Klobucar (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Austin Daye (Galatasaray Odeabank), Earl Clark (Beşiktaş Sompo Japan), Bryant Dunston (Anadolu Efes) ve Semih Erden den (Darüşşafaka Doğuş) oluştuğu bildirildi.

Öte yandan, organizasyon kapsamında düzenlenecek olan yetenek yarışmasında, Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Berk Uğurlu (Fenerbahçe), Alp Karahan (Pınar Karşıyaka), Can Korkmaz (Galatasaray Odeabank), Yiğit Arslan (TOFAŞ), Doğuş Özdemiroğlu nun (Yeşilgiresun Belediyespor), 3 sayı yarışmasında, Birkan Batuk (Darüşşafaka Doğuş), Michael Thompson (Beşiktaş Sompo Japan), Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe), Sean Armand (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Marcus Denmon (Gaziantep Basketbol), Vasilije Micic in (TOFAŞ), smaç yarışmasında da Tyler Honeycutt (Anadolu Efes), Furkan Korkmaz (Banvit), Josh Owens (Pınar Karşıyaka), Stefan Moody (Trabzonspor Medical Park), Osiris Eldridge (Demir İnşaat Büyükçekmece) ve Jan Vesely nin (Fenerbahçe) boy gösterecekleri aktarıldı.

trtspor



20 Ekim 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Atiker Konyaspor a evinde soğuk duş!
    UEFA Avrupa Ligi toplu sonuçlar
    Jones ve Taylor haftanın takımında
    Trabzonspor da ayrılık
    Federasyonlardan Avrupa Ligi takvimine eleştiri
    PFDK dan Manisa-Şanlıurfa maçı kararı
    Konya da 11 ler belli oldu
    Barcelona da Arda dan müjdeli haber!
    PFDK acımadı! Babel e şok ceza
    Cüneyt Çakır ın derbi karnesi
    Trail Blazers tan farklı başlangıç
    Dev derbinin hakemi Cüneyt Çakır
    Messi, 100 ler kulübünde
    Aday kadro açıklandı
    Bademi suda bekletirsek ne olur?
    Kupa-2 de günün programı
    Anadolu Efes, İspanya deplasmanında
    Panzerler rahat kazandı
    Banvit uzatmada devirdi
    Galatasaray galibiyetle tanıştı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır