ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Sambacılar, Alpler'i aşamadı!
Manset Alti Haberleri
Kupada 5 ve 6. hafta programları
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2017
- Bu haber 7 kez okundu.

Ziraat Türkiye Kupası nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:
17 Ocak Salı:
12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)
12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)
14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)
16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)
17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)
18 Ocak Çarşamba:
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)
14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)
16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)
18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
19 Ocak Perşembe:
13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
- 6. hafta
24 Ocak Salı:
12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)
14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)
14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)
16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)
25 Ocak Çarşamba:
12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)
14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)
14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)
16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)
20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
26 Ocak Perşembe:
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)
12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)
14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)


17 Haziran 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    İspanya'da zafer Lorenzo'nun
    Stuttgart Açık'ta şampiyon Federer
    Sırbistan Kolarov ile güldü
    Fırat Arslan 4. kez dünya şampiyonu
    ALES gelişmesi çok sayıda adayı mağdur etti
    İşte THY Avrupa Ligi'ne katılacak takımlar
    Spor Bakanlığı MEB'e Bağlanıyor
    Hırvatistan, Nijerya'yı rahat geçti
    Danimarka, Peru'yu tek golle geçti
    Badmintonda olimpiyat yolunda umutlu mücadele
    Arjantin, Messi ile fırsat tepti
    İşte Dünya Kupası'nda 5. günün program
    İpek Soylu'dan 17. çiftler zaferi
    Cüneyt Çakır tarihe geçti
    Ronaldo tarihe geçti
    Türkiye'yi ayağa kaldıran olayla ilgili açıklama
    Dünya Kupası'nın fikstürü ve yayınlanacağı kanallar
    6 gollü dev maçta kazanan yok!
    Okay Yokuşlu resmen Celta Vigo'da
    İran, Fas'ı 90 + 5'te yıktı!

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır