ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Fenerbahçe yi Soldado sırtladı!
Manset Alti Haberleri
Futbolda haftanın programı
Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig de 12. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 10.11.2017
- Bu haber 24 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig de haftanın programı şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

11 Kasım Cumartesi

13.30 Keçiörengücü-Sarıyer (Ankara Aktepe)

13.30 Hatayspor-Kocaeli Birlikspor (Antakya Atatürk)

12 Kasım Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bucaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Sivas Belediyespor-Menemen Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Tokatspor-Eyüpspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi)

13.30 Afjet Afyonspor-Sancaktepe Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Tuzlaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tuzla Belediye)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Etimesgut Belediyespor (Mersin)

Beyaz Grup

11 Kasım Cumartesi

13.30 Altay-Bandırmaspor (İzmir Atatürk)

13.30 Ottocool Karagümrük-Silivrispor (Vefa)

12 Kasım Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Niğde Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Şanlıurfaspor-BUGSAŞ Spor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Fethiyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Fethiye İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Karşıyaka (Nazilli İlçe)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sakaryaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

11 Kasım Cumartesi

13.30 Orhangazi Belediyespor-Çanakkale Dardanel (Yalova Atatürk)

13.30 Bayrampaşa-Erbaaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

12 Kasım Pazar:

13.00 Erzin Belediyespor-Düzcespor (Erzin İlçe)

13.00 Yomraspor-Ofspor (Yomra İlçe)

13.00 Batman Petrolspor-Bayburt Grup Özel İdare (Batman 16 Mayıs)

13.30 Çatalcaspor-Halide Edip Adıvarspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Kozan Belediyespor-12 Bingölspor (İsmet Atlı)

13.30 Kemerspor 2003-Yeni Altındağ Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

2. Grup

11 Kasım Cumartesi

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkhanspor (Darıca İlçe)

13.30 Ankara Demirspor-Anadolu Bağcılarspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Muğlaspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Muğla Atatürk)

13.30 Erokspor-1461 Trabzon (Esenler)

12 Kasım Pazar:

13.00 Pazarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Pazar İlçe)

13.30 Ergene Velimeşespor-Yeni Orduspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Yeşil Bursa (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 Tire 1922-Diyarbekirspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Gölcükspor-Turgutluspor (Gölcük)

3. Grup

11 Kasım Cumartesi

12.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

12 Kasım Pazar:

13.00 Cizrespor-Kocaelispor (Cizre İlçe)

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Elaziz Belediyespor-Payasspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Çorum Belediyespor-Osmaniyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-UTAŞ Uşakspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Kızılcabölükspor-Arsinspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Ankara Adliyespor-Tekirdağspor (Ankara OSTİM)

13.30 Karacabey Birlikspor-Aydınspor 1923 (Karacabey Mehmet Fehmi Gerçeker)

trtspor



19 Kasim 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Fırtına 90+4 te esti!
    Beşiktaş ın maçına İspanyol hakem
    Galatasaray HDI Sigorta rahat kazandı
    Tudor seriyi bozmadı
    Efsane son yolculuğuna uğurlandı
    Pilates 1. Kademe Eğitmenlik Kursu
    Ders sürelerini 40 dakikanın altına düşürmemiz lazım
    İşte kritik maçın muhtemel 11 leri
    Voleybol maçından acı haber
    Boston Celtics durdurulamıyor
    Finalin adı Dimitrov-Goffin
    Hentbolda toplu sonuçlar
    Başakşehir, Galatasaray ı dağıttı!
    Sosyal medya hesaplarınız kariyerinizi etkiliyor!
    Futbolda toplu sonuçlar
    Beşiktaş Sompo Japan evinde zorlanmadı
    61. Balkan Kros Şampiyonası tamamlandı
    Fenerbahçe, Yakın Doğu yu da yıktı
    Bursa da gol sesi yok
    Naim Süleymanoğlu kimdir?

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır