ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Fransa 20 yıl aradan sonra dünya şampiyonu!
Manset Alti Haberleri
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ne 14. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 05.01.2018
- Bu haber 121 kez okundu.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi nde 13., Türkiye Basketbol 1. Ligi nde ise 17. hafta maçlarıyla sezonun ilk yarıları sona erecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

6 Ocak Cumartesi:

13.00 Trabzonspor-TOFAŞ (Hayri Gür)

15.15 Demir İnşaat Büyükçekmece-Muratbey Uşak (Gazanfer Bilge)

17.00 Pınar Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.15 Eskişehir Basket-Beşiktaş Sompo Japan (Anadolu Üniversitesi)

7 Ocak Pazar:

13.00 Darüşşafaka-Yeşilgiresun Belediyespor (Volkswagen Arena)

15.15 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Şahinbey)

17.00 Galatasaray Odeabank-Banvit (Sinan Erdem)

19.30 Fenerbahçe Doğuş-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

6 Ocak Cumartesi:

13.00 Bornova Beckerspor-Canik Belediyespor (Bornova Atatürk)

14.00 Adana ASKİ-Fenerbahçe (Adana Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Beşiktaş-BOTAŞ (BJK Akatlar)

7 Ocak Pazar:

16.30 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Abdullah Gül Üniversitesi (Edip Buran)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

5 Ocak Cuma:

15.30 Ankara DSİ-Afyon Belediyespor (Ankara)

16.00 OGM Ormanspor-Sigortam.net Bakırköy Basket (M. Sait Zarifoğlu)

6 Ocak Cumartesi:

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Türk Telekom (Beylikdüzü)

15.00 Petkimspor-Selçuklu Belediyespor (ENKA)

16.00 Yalova Group Belediye-Karesispor (Yalova 90. Yıl)

16.00 Bandırma Kırmızı-Bursaspor Durmazlar (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Düzce Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

17.00 Antalyaspor-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Antalya)

17.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Bahçeşehir Koleji (Mustafa Dağıstanlı) 



16 Temmuz 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Dünya Kupası'nın kapanış töreni yapıldı
    2022 Dünya Kupası için devir teslim töreni gerçekleştirildi
    9. etapta zafer John Degenkolb'un
    Spor camiasından 15 Temmuz mesajları
    Beşiktaş farklı yenildi
    Yankı Erel ve partneri Virtanen şampiyon oldu
    Kırkpınar'da Başpehlivan belli oldu!
    Ağırlık kaldırmanın öyle bir yararıortaya çıktı ki
    Yeni MEB Bakan'ından beklentilerimiz
    Elif Gökçe Avcı, dünya üçüncüsü oldu
    Wimbledon'da Kerber güldü
    Everton'dan 22, Cenk Tosun'dan 4 gol!
    Kırkpınar'da 2 hakem görevden alındı
    Medipol Başakşehir'den golsüz prova
    Türkiye, Büyük Britanya'yı rahat geçti
    Genç milliler, Ukrayna'yı mağlup etti
    Beyza Adalı'dan acı haber
    Nadal'ı yıkan Djokovic finalde
    Kerim Avcı, Eskişehirspor'da
    Juventus'ta Ronaldo heyecanı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır