ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Cüneyt Çakır, 4. hakem olacak
Manset Alti Haberleri
THY Avrupa Ligi 17. hafta programı
Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu THY Avrupa Ligi nde heyecan, 17. hafta maçlarıyla devam edecek.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 10.01.2018
- Bu haber 48 kez okundu.

Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş un mücadele ettiği THY Avrupa Ligi nin 17. haftası, 11 Ocak Perşembe günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Son şampiyon Fenerbahçe Doğuş, Perşembe günü TSİ 22.45 te başlayacak maçta, İspanya ekibi Valencia ya Fuente De San Luis Salonu nda konuk olacak.

Anadolu Efes ise 12 Ocak Cuma günü Sinan Erdem Spor Salonu nda saat 20.30 da oynanacak mücadelede, Sırbistan ın Kızılyıldız MTS takımını ağırlayacak.

- Program

THY Avrupa Ligi nin 17. haftasında yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle: 

11 Ocak Perşmbe

22.00 Panathinaikos Superfoods (Yunanistan) - Barcelona Lassa (İspanya)

22.05 Maccabi FOX (İsrail) - Brose Bamberg (Almanya)

22.45 AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya) - CSKA Moskova (Rusya)

22.45 Valencia (İspanya) - Fenerbahçe Doğuş

12 Ocak Cuma:

20.00 Khimki (Rusya) - Real Madrid (İspanya)

20.30 Anadolu Efes - Kızılyıldız MTS (Sırbistan)

21.00 Zalgiris (Litvanya) - Unicaja Malaga (İspanya)

22.30 Baskonia (İspanya) - Olympiakos (Yunanistan)

trtspor



19 Haziran 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Trabzonspor transferi resmen açıkladı
    Dünya Kupası'na 'VAR' damgası
    İsveç Güney Kore maç özeti 1-0
    UEFA'dan Galatasaray'a kabul mektubu
    Cüneyt Çakır, 4. hakem olacak
    Fenerbahçe'de Kocaman ile yollar ayrıldı
    Fenerbahçe'de kombine satışları başladı
    Sivasspor'da transfer
    Yıldız oyuncu kadro dışı!
    Rusya ile Mısır ilk randevuda
    Polonya ile Senegal ilk kez karşı karşıya
    Kolombiya ile Japonya 4. randevuda
    Kupada 5. günün programı
    Bilardoda ikincilik
    Minik güreşçilerden 14 madalya
    Kupada 6. gün programı
    Sambacılar, Alpler'i aşamadı!
    Genç judoculardan madalya yağmuru
    Alonso, Le Mans'da zafere ulaştı
    Son şampiyondan 'ACI' başlangıç!

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır