ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Williams koltuğu Sirotkin in
Manset Alti Haberleri
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi nde 15. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı sona erecek. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi nde 14., Türkiye Basketbol 1. Ligi nde ise 18. hafta maçlarıyla ikinci devreler başlayacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2018
- Bu haber 99 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu ndan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

13 Ocak Cumartesi:

13.00 Banvit-Pınar Karşıyaka (Banvit Kara Ali Acar)

15.15 TOFAŞ-Yeşilgiresun Belediyespor (TOFAŞ)

17.00 Beşiktaş Sompo Japan-Demir İnşaat Büyükçekmece (BJK Akatlar)

20.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş (Cebeci)

14 Ocak Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-Darüşşafaka (Şahinbey)

15.15 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Eskişehir Basket (Sakarya)

17.00 Muratbey Uşak-Trabzonspor (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

19.30 Anadolu Efes-Galatasaray Odeabank (Sinan Erdem)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 

13 Ocak Cumartesi:

13.00 Bornova Beckerspor-Abdullah Gül Üniversitesi (Bornova Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor-Fenerbahçe (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Beşiktaş-Çukurova Basketbol (BJK Akatlar)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Canik Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-BOTAŞ (Caferağa)

14 Ocak Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Edip Buran)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Adana ASKİ (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

12 Ocak Cuma:

15.30 Ankara DSİ-Sigortam.net Bakırköy Basket (Ankara) 

16.00 OGM Ormanspor-Karesispor (M. Sait Zarifoğlu)

13 Ocak Cumartesi:

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

15.00 Petkim Spor-Bursaspor Durmazlar (ENKA)

16.30 Yalova Group Belediye-Akhisar Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

17.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Selçuklu Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 Düzce Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Afyon Belediyespor-Antalyaspor (Afyonkarahisar Atatürk)

14 Ocak Pazar:

13.00 Bandırma Kırmızı-Türk Telekom (Banvit Kara Ali Acar) 

trtspor



17 Ocak 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Fenerbahçe kupada yoluna devam ediyor
    Özbek ten transfer müjdesi
    Son şampiyon çeyrek finalde
    Kupada ilk çeyrek finalist belli oldu
    Lisansı çıkartıldı, yeniden kadroda
    Masa Tenisi 1.2. ve 3. Kademe Antrenörlük Kursu
    Fransız hakem, tekme için özür diledi
    Güreş Aday Hakem Kursu
    Türkiye EURO 2024 için görücüye çıkıyor
    Genç Millilerimiz, Romanya ya gol yağdırdı
    Williams koltuğu Sirotkin in
    Halep ve Alexander Zverev 2. turda
    Avustralya Açık ta 2. gün sona erdi
    Fenerbahçe Doğuş, 12. galibiyet peşinde
    Halkbank, Levoranta yı konuk edecek
    Medipol Başakşehir tur için sahada
    Yakın Doğu nun rakibi Wisla CANPACK
    Galatasaray, Polonya deplasmanında
    Süper Lig den TFF 1. Lig e gitti
    Dakar Rallisi nin 9. etabı iptal edildi

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır