ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: İlkokullarda kaldırılan beden eğitimi dersi geri geldi
Manset Alti Haberleri
Futbolda haftanın programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 25. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, Spor Toto 1. Lig'de 27, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 26. hafta maçları yapılacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 09.03.2018
- Bu haber 370 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

9 Mart Cuma

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

10 Mart Cumartesi

13.30 Demir Grup Sivasspor-Kasımpaşa (Yeni 4 Eylül)

16.00 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)

19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Park)

11 Mart Pazar:

13.30 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

13.30 Kayserispor-Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe (Yeni Malatya)

19.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom)

12 Mart Pazartesi:

20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar)

- Spor Toto 1. Lig

10 Mart Cumartesi

13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

15.30 Ümraniyespor-Grandmedical Manisaspor (Ümraniye Belediyesi)

15.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)

11 Mart Pazar:

13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk)

12 Mart Pazartesi:

15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

10 Mart Cumartesi

15.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Keçiörengücü-Etimesgut Belediyespor (Aktepe)

11 Mart Pazar:

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Afjet Afyonspor-Kocaeli Birlikspor (Zafer)

15.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Tokatspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk)

15.00 Mersin İdmanyurdu-Tuzlaspor (Mersin)

15.00 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi)

Beyaz Grup

10 Mart Cumartesi

15.00 Pendikspor-Hacettepe (Pendik)

15.00 Ottocool Karagümrük-Fethiyespor (Vefa)

11 Mart Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Bandırmaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Şanlıurfaspor-Silivrispor (Şanlıurfa GAP)

14.30 Gümüşhanespor-BUGSAŞ Spor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Karşıyaka (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Niğde Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-Sakaryaspor (Nazilli İlçe)

15.00 Altay-SBS İnşaat Kırklarelispor (İzmir Atatürk)

- TFF 3. Lig

1. Grup

10 Mart Cumartesi

15.00 Yomraspor-Düzcespor (Yomra İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

11 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Ofspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Çatalcaspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.00 Bayrampaşa-Çanakkale Dardanel (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Kemerspor 2003-Erzin Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Kozan Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (İsmet Atlı)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erbaaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Orhangazi Belediyespor-12 Bingölspor (Orhangazi İlçe)

2. Grup

10 Mart Cumartesi

15.00 Ankara Demirspor-1461 Trabzon (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Kayseri Erciyesspor-Turgutluspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.00 Erokspor-Tire 1922 (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)

11 Mart Pazar:

14.30 Yeni Orduspor-Anagold 24 Erzincanspor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor (Pazar İlçe)

15.00 Muğlaspor-Anadolu Bağcılarspor (Muğla Atatürk)

15.00 Ergene Velimeşespor-Yeşil Bursa (General Basri Saran)

15.00 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük)

3. Grup

9 Mart Cuma

14.30 Elaziz Belediyespor-Arsinspor (Elazığ Atatürk)

10 Mart Cumartesi

15.00 Karacabey Birlikspor-UTAŞ Uşakspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15.00 Payasspor-Kocaelispor (Payas İlçe)

11 Mart Pazar:

13.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

15.00 Ankara Adliyespor-Osmaniyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Tekirdağspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Çorum Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)



19 Eylül 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    MotoGP Çaylaklar Kupası'nda büyük heyecan
    Derbi biletleri 20 Eylül'de satışa çıkıyor
    Galatasaray - L.Moskova maçı şifresiz!
    Galatasaray, Avrupa'da 272. maçına çıkıyor
    3 büyüklerin divan başkanları bir araya geldi
    Dev maç geldi çattı! Yayıncı krizi çözülmedi
    Süper Lig'e gençlik aşısı
    Beşiktaş'ta forvete sürpriz isim
    Fenerbahçe'den Andreas Kilit açıklaması
    Millilerin altyapısı Bursaspor’dan
    Kekemelik nedir? Kekemelik nedenleri ve tedavisi…
    UEFA'dan Galatasaray'a servet!
    Tekvandocular Tayvan'da tatamiye çıkacak
    Şampiyonlar Ligi'nde perde açılıyor
    12 Dev Adam Slovenya engelini aştı
    Gençlerbirliği tam gaz! 5'te 5...
    Trabzonspor, Alanya'da kayıp
    Fazla rafine şeker tüketimi çocukları hırçınlaştırıyor
    A Milliler, Bosna Hersek ile Rize'de karşılaşacak
    İşte kupada üçüncü tur maçlarının programı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır