ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Süper Kupa maçının biletleri satışa çıkıyor
Manset Alti Haberleri
1. Lig'de görünüm ve 31. hafta programı
Spor Toto 1. Lig'de 30. hafta maçları tamamlanırken, Çaykur Rizespor liderliğini sürdürdü.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 09.04.2018
- Bu haber 142 kez okundu.

Sahasında Eskişehirspor'u 4-1 mağlup eden Çaykur Rizespor, puanını 59'a çıkararak zirvedeki yerini korudu.

Ligde zirve mücadelesi veren takımlardan ikinci sıradaki Ümraniyespor, deplasmanda Altınordu'ya 2-1 üstünlük sağlayarak puanını 56'ya çıkarırken, üçüncü MKE Ankaragücü ise evinde Akın Çorap Giresunspor'u 3-2 mağlup ederek, 55 puana yükseldi.

- Sonuçlar

Ligin 30. haftasında oynanan maçların sonuçları şöyle:

Gaziantepspor-Adanaspor: 0-3

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gazişehir Gaziantep: 2-1

Adana Demirspor-Grandmedical Manisaspor: 2-1

MKE Ankaragücü-Akın Çorap Giresunspor: 3-2

Çaykur Rizespor-Eskişehirspor: 4-1

Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor: 2-0

Samsunspor-İstanbulspor: 0-0

Altınordu-Ümraniyespor: 1-2

Balıkesirspor Baltok-Denizlispor: 2-1

- Puan durumu

Spor Toto 1. Lig'de 30. hafta maçları sonucunda oluşan puan durumu şöyle:

 TakımlarOGBMAYAVP
1.ÇAYKUR RİZESPOR30178562362659
2.ÜMRANİYESPOR30175844291556
3.MKE ANKARAGÜCÜ30167746321455
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP30148852272550
5.BOLUSPOR301551044251950
6.ALTINORDU3014794940949
7.BALIKESİRSPOR BALTOK30146105043745
8.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR301281046341244
9.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR30111094239343
10.İSTANBULSPOR30127113434043
11.ADANASPOR30117123644-840
12.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR30108124238438
13.ADANA DEMİRSPOR30107133941-237
14.SAMSUNSPOR30713102634-834
15.DENİZLİSPOR3096153644-833
16.ESKİŞEHİRSPOR3097144953-431
17.GRANDMEDİCAL MANİSASPOR3073202964-3515
18.GAZİANTEPSPOR3024241382-691

- 31. haftanın programı

13 Nisan Cuma:

18.00 İstanbulspor-Gaziantepspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14 Nisan Cumartesi:

13.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-MKE Ankaragücü (Ümraniye Belediyesi)

15.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

15 Nisan Pazar:

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

16 Nisan Pazartesi:

18.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


Trtspor



19 Temmuz 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Süper Kupa maçının biletleri satışa çıkıyor
    Olaylı maçta 13 basketbolcuya ceza!
    11. etapta zafer Geraint Thomas'ın
    Türkiye 58 sayı fark attı, çeyrek final biletini kaptı
    Galatasaray'dan tatsız prova
    Fenerbahçe, Fulham'ı rahat geçti
    NBA'de dev takas gerçekleşti
    Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları tanıtıldı
    TFF Süper Kupa organizasyon toplantısı yapıldı
    Dünya Kupası'ndan Beşiktaş'a 860 bin dolar!
    Aday kadro belli oldu
    Gaziantep Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2018
    Dünya Kupası'nın Rusya ekonomisine katkısı açıklandı
    Aday kadro belli oldu
    WNBA'de yeni rekor Liz Cambage'in
    Voleybolda transfer
    Kafkas Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2018
    İlkokullarda beden eğitimi dersi için twitter etkinliği
    Büyükçekmece Basketbol'dan Matt Tiby hamlesi
    Ziraat Bankası, Vahit Emre Savaş ile devam dedi

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır