ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Fransa 20 yıl aradan sonra dünya şampiyonu!
Manset Alti Haberleri
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi nde 15. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı sona erecek. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi nde 14., Türkiye Basketbol 1. Ligi nde ise 18. hafta maçlarıyla ikinci devreler başlayacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2018
- Bu haber 114 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonu ndan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

13 Ocak Cumartesi:

13.00 Banvit-Pınar Karşıyaka (Banvit Kara Ali Acar)

15.15 TOFAŞ-Yeşilgiresun Belediyespor (TOFAŞ)

17.00 Beşiktaş Sompo Japan-Demir İnşaat Büyükçekmece (BJK Akatlar)

20.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş (Cebeci)

14 Ocak Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-Darüşşafaka (Şahinbey)

15.15 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Eskişehir Basket (Sakarya)

17.00 Muratbey Uşak-Trabzonspor (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

19.30 Anadolu Efes-Galatasaray Odeabank (Sinan Erdem)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 

13 Ocak Cumartesi:

13.00 Bornova Beckerspor-Abdullah Gül Üniversitesi (Bornova Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor-Fenerbahçe (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Beşiktaş-Çukurova Basketbol (BJK Akatlar)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Canik Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-BOTAŞ (Caferağa)

14 Ocak Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Edip Buran)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Adana ASKİ (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

12 Ocak Cuma:

15.30 Ankara DSİ-Sigortam.net Bakırköy Basket (Ankara) 

16.00 OGM Ormanspor-Karesispor (M. Sait Zarifoğlu)

13 Ocak Cumartesi:

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

15.00 Petkim Spor-Bursaspor Durmazlar (ENKA)

16.30 Yalova Group Belediye-Akhisar Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

17.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Selçuklu Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 Düzce Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Afyon Belediyespor-Antalyaspor (Afyonkarahisar Atatürk)

14 Ocak Pazar:

13.00 Bandırma Kırmızı-Türk Telekom (Banvit Kara Ali Acar) 

trtspor



16 Temmuz 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Dünya Kupası'nın kapanış töreni yapıldı
    2022 Dünya Kupası için devir teslim töreni gerçekleştirildi
    9. etapta zafer John Degenkolb'un
    Spor camiasından 15 Temmuz mesajları
    Beşiktaş farklı yenildi
    Yankı Erel ve partneri Virtanen şampiyon oldu
    Kırkpınar'da Başpehlivan belli oldu!
    Ağırlık kaldırmanın öyle bir yararıortaya çıktı ki
    Yeni MEB Bakan'ından beklentilerimiz
    Elif Gökçe Avcı, dünya üçüncüsü oldu
    Wimbledon'da Kerber güldü
    Everton'dan 22, Cenk Tosun'dan 4 gol!
    Kırkpınar'da 2 hakem görevden alındı
    Medipol Başakşehir'den golsüz prova
    Türkiye, Büyük Britanya'yı rahat geçti
    Genç milliler, Ukrayna'yı mağlup etti
    Beyza Adalı'dan acı haber
    Nadal'ı yıkan Djokovic finalde
    Kerim Avcı, Eskişehirspor'da
    Juventus'ta Ronaldo heyecanı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır