ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Ayşegül Çakın'dan altın madalya
Manset Alti Haberleri
Filede yarı final maçlarının programı açıklandı
Voleybolda Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde play-off yarı final maçlarının programı belli oldu.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.03.2018
- Bu haber 85 kez okundu.


Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre yarı final serisinde iki galibiyete ulaşan takımlar, finale yükselecek.

Yarı final serisi, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde 16 Mart Cuma, Efeler Ligi'nde ise 17 Mart Cumartesi günü yapılacak maçlarla başlayacak.

Seride ilk karşılaşma, normal lig etabı sonunda oluşan puan tablosunda alt sırada bulunan takımın sahasında oynanacak.

Play-off yarı final serisinde ikinci ve galibiyetlerde eşitlik halinde oynanacak üçüncü müsabakaya ise puan tablosunda daha üst sıradaki takım ev sahipliği yapacak.

Seriyi kaybeden ekipler, 3.'lük, 4,'lük maçı oynayacak.

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde yarı final ilk ve ikinci maçlarının programı şöyle:

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

1. maçlar:

16 Mart Cuma:

18.30 Galatasaray-VakıfBank (Burhan Felek)

17 Mart Cumartesi:

14.00 Fenerbahçe-Eczacıbaşı VitrA (Burhan Felek)

2. maçlar:

25 Mart Pazar:

14.00 Eczacıbaşı VitrA-Fenerbahçe (Burhan Felek)

27 Mart Salı:

18.30 VakıfBank-Galatasaray (VakıfBank Spor Sarayı)

Seride eşitlik durumunda üçüncü maçlar 28-30 Mart'ta yapılacak.

- Efeler Ligi

1. maçlar:

17 Mart Cumartesi:

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Halkbank (Haldun Alagaş)

18 Mart Pazar:

16.00 Galatasaray HDI Sigorta-Arkas Spor (Burhan Felek)

2. maçlar:

24 Mart Cumartesi:

16.30 Arkas Spor-Galatasaray HDI Sigorta (Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi)

25 Mart Pazar:

16.00 Halkbank-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent)

Seride eşitlik durumunda üçüncü maçlar 27-28 Mart tarihlerinde yapılacak. 

TRTSPOR


24 Haziran 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Kupada heyecan tam gaz! İşte program!
    Şaziye Erdoğan'dan iki altın
    Daniyar İsmayilov'dan altın madalya
    Polonya - Kolombiya maçı TRTSPOR'da
    Japonya - Senegal randevusu TRTSPOR'da
    Milli Takım, Dünya Turu'nda 3. oldu
    A Milliler, Çin karşısında
    Toprak Razgatlıoğlu kaza yaptı
    Son şampiyonu 90+5'te Kroos ipten aldı!
    Domaniç'te başpehlivanlığı Ali Gökçen kazandı
    Meksika, Güney Kore'yi de devirdi
    Fransa'da pole pozisyonu Hamilton'ın
    Akdeniz Oyunları'nda millilerden 8 madalya
    Belçika'dan Tunus'a farklı tarife
    Akdeniz Oyunları'nda ilk altın madalya
    Tansiyon normalde kaç olmalı?
    Plaj Futbolu Milli Takımı aday kadrosu açıklandı
    Akdeniz Oyunları'nda ilk madalya Arapoğlu'ndan
    Kupada 10. günün programı
    Sturridge'den Beşiktaş'a kötü haber!

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır