ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Fenerbahçe yine farklı kazandı
Manset Alti Haberleri
Kupada 5 ve 6. hafta programları
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2017
- Bu haber 9 kez okundu.

Ziraat Türkiye Kupası nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:
17 Ocak Salı:
12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)
12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)
14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)
16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)
17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)
18 Ocak Çarşamba:
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)
14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)
16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)
18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
19 Ocak Perşembe:
13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
- 6. hafta
24 Ocak Salı:
12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)
14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)
14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)
16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)
25 Ocak Çarşamba:
12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)
14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)
14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)
16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)
20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
26 Ocak Perşembe:
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)
12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)
14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)


14 Aralik 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Finalin adı: Real Madrid-Gremio
    Liselere yerleştirmede detaylar belli oldu
    Fenerbahçe yine farklı kazandı
    Tugay Kaçar dan olay hareket ve kırmızı kart!
    G.Saray ın borcu açıklandı! Dev rakam
    Benzine 8 kuruş zam!
    Çin de kaybolan yıldızlar
    Osmanlıspor son 16 takım arasında
    Türkiye Boks Ligi kuruluyor
    Namoğlu ndan Yeni Malatya açıklaması
    Milliler İtalya ya kaybetti
    Porzingis NBA tarihine geçti
    Kayak Federasyonu ndan kavga açıklaması
    Menajeri açıklamıştı! Arda Türkiye ye geldi
    Başakşehir in konuğu Kahramanmaraşspor
    Bocce 3. liginde EGO Spor Şampiyon oldu
    Fenerbahçe nin konuğu Zalgiris
    Şampiyonlar Ligi nde İstanbul derbisi
    THY Avrupa Ligi nde 12. hafta heyecanı
    Kartal son 16 ya uçtu

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır