ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Fransa 20 yıl aradan sonra dünya şampiyonu!
Manset Alti Haberleri
THY Avrupa Ligi programı belli oldu
Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 2018-2019 sezonunun fikstürü belli oldu.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 10.07.2018
- Bu haber 87 kez okundu.

Türkiye'den son finalist Fenerbahçe'nin yanı sıra Anadolu Efes ve ULEB Avrupa Kupası şampiyonu Darüşşafaka'nın yer alacağı THY Avrupa Ligi'nde normal sezon 11-12 Ekim'de başlayacak, 4-5 Nisan 2019'da oynanacak maçlarla sona erecek.

Toplam 16 takımla ligde ilk 8'e giren ekipler play-off'a yükselecek. Play-off'ta rakibi karşısında 3 galibiyet alan ekipler ise Dörtlü Final'e yükselecek. Dörtlü Final, İspanya'nın Vitoria-Gasteiz kentindeki Fernando Buesa Arena'da yapılacak.

Türk takımlarının THY Avrupa Ligi'nde 2018-2019 sezonundaki fikstürü şöyle:

1. hafta

11 Ekim Perşembe

Real Madrid-Darüşşafaka

12 Ekim Cuma

Fenerbahçe-Herbalife Gran Canaria

Bayern Münih-Anadolu Efes

2. hafta

16 Ekim Salı

Darüşşafaka-Buducnost VOLI

17 Ekim Çarşamba

Anadolu Efes-Zalgiris

Fenerbahçe-Khimki

3. hafta

18 Ekim Perşembe

CSKA Moskova-Darüşşafaka

19 Ekim Cuma

Khimki-Anadolu Efes

Zalgiris-Fenerbahçe

4. hafta

25 Ekim Perşembe

Anadolu Efes-Fenerbahçe

26 Ekim Cuma

Darüşşafaka-Barcelona Lassa

5. hafta

1 Kasım Perşembe

Fenerbahçe-Bayern Münih

2 Kasım Cuma

Baskonia-Darüşşafaka

AX Armani Exchange Olimpia Milan-Anadolu Efes

6. hafta

8 Kasım Perşembe

Bayern Münih-Darüşşafaka

Herbalife Gran Canaria-Anadolu Efes

9 Kasım Cuma

Baskonia-Fenerbahçe

7. hafta

15 Kasım Perşembe

Olympiakos-Fenerbahçe

Darüşşafaka-AX Armani Exchange Olimpia Milan

16 Kasım Cuma

Anadolu Efes-Panathinaikos

8. hafta

20 Kasım Salı

Anadolu Efes-Maccabi FOX

Fenerbahçe-Darüşşafaka

9. hafta

22 Kasım Perşembe

Darüşşafaka-Anadolu Efes

Maccabi FOX-Fenerbahçe

10. hafta

29 Kasım Perşembe

Darüşşafaka-Herbalife Gran Canaria

30 Kasım Cuma

Baskonia-Anadolu Efes

Barcelona Lassa-Fenerbahçe

11. hafta

6 Aralık Perşembe:

Darüşşafaka-Maccabi FOX

7 Aralık Cuma:

Anadolu Efes-Real Madrid

Panathinaikos-Fenerbahçe

12. hafta

13 Aralık Perşembe

Fenerbahçe-AX Armani Exchange Olimpia Milan

Olympiakos-Anadolu Efes

14 Aralık Cuma

Panathinaikos-Darüşşafaka

13. hafta

18 Aralık Salı

Anadolu Efes-Buducnost VOLI

Fenerbahçe-CSKA Moskova

19 Aralık Çarşamba

Darüşşafaka-Zalgiris

14. hafta

20 Aralık Perşembe

CSKA Moskova-Anadolu Efes

Buducnost VOLI-Fenerbahçe

21 Aralık Cuma

Khimki-Darüşşafaka

15. hafta:

27 Aralık Perşembe

Darüşşafaka-Olympiakos

Barcelona Lassa-Anadolu Efes

28 Aralık Cuma

Fenerbahçe-Real Madrid

16. hafta

3 Ocak Perşembe

Anadolu Efes-Bayern Münih

4 Ocak Cuma

Fenerbahçe-Baskonia

Barcelona Lassa-Darüşşafaka

17. hafta

8 Ocak Salı

Zalgiris-Anadolu Efes

Khimki-Fenerbahçe

9 Ocak Çarşamba

Darüşaffaka-CSKA Moskova

18. hafta

10 Ocak Perşembe

Anadolu Efes-Khimki

Fenerbahçe-Zalgiris

11 Ocak Cuma

Buducnost VOLI-Darüşşafaka

19. hafta

17 Ocak Perşembe

Herbalife Gran Canaria-Fenerbahçe

18 Ocak Cuma

Anadolu Efes-Darüşşafaka

20. hafta

24 Ocak Perşembe

Fenerbahçe-Olympiakos

Real Madrid-Anadolu Efes

25 Ocak Cuma

Darüşşafaka-Baskonia

21. hafta

31 Ocak Perşembe

Bayern Münih-Fenerbahçe

1 Şubat Cuma

Darüşşafaka-Real Madrid

Panathinaikos-Anadolu Efes

22. hafta

7 Şubat Perşembe

Anadolu Efes-Herbalife Gran Canaria

8 Şubat Cuma

Fenerbahçe-Panathinaikos

AX Armani Exchange Olimpia Milan-Darüşşfaka

23. hafta

21 Şubat Perşembe

Anadolu Efes-Olympiakos

22 Şubat Cuma

Darüşşafaka-Fenerbahçe

24. hafta

28 Şubat Perşembe

Fenerbahçe-Anadolu Efes

Maccabi FOX-Darüşşfaka

25. hafta

7 Mart Perşembe

Darüşşafaka-Panathinaikos

Real Madrid-Fenerbahçe

8 Mart Cuma

Anadolu Efes-Barcelona Lassa

26. hafta

14 Mart Perşembe

Maccabi FOX-Anadolu Efes

Herbalife Gran Canaria-Darüşşafaka

15 Mart Cuma

Fenerbahçe-Barcelona Lassa

27. hafta

19 Mart Salı

Anadolu Efes-CSKA Moskova

Fenerbahçe-Buducnost VOLI

20 Mart Çarşamba

Darüşşafaka-Khimki

28. hafta

21 Mart Perşembe

CSKA Moskova-Fenerbahçe

Buducnost VOLI-Anadolu Efes

22 Mart Cuma

Zalgiris-Darüşşafaka

29. hafta

28 Mart Perşembe

Fenerbahçe-AX Armani Exchange Olimpia Milan

29 Mart Cuma

Darüşşafaka-Bayern Münih

Baskonia-Anadolu Efes

30. hafta

4 Nisan Perşembe

Anadolu Efes-AX Armani Exchange Olimpia Milan

5 Nisan Cuma

Fenerbahçe-Maccabi FOX

Olympiakos-Darüşşafaka
trtspor


16 Temmuz 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Dünya Kupası'nın kapanış töreni yapıldı
    2022 Dünya Kupası için devir teslim töreni gerçekleştirildi
    9. etapta zafer John Degenkolb'un
    Spor camiasından 15 Temmuz mesajları
    Beşiktaş farklı yenildi
    Yankı Erel ve partneri Virtanen şampiyon oldu
    Kırkpınar'da Başpehlivan belli oldu!
    Ağırlık kaldırmanın öyle bir yararıortaya çıktı ki
    Yeni MEB Bakan'ından beklentilerimiz
    Elif Gökçe Avcı, dünya üçüncüsü oldu
    Wimbledon'da Kerber güldü
    Everton'dan 22, Cenk Tosun'dan 4 gol!
    Kırkpınar'da 2 hakem görevden alındı
    Medipol Başakşehir'den golsüz prova
    Türkiye, Büyük Britanya'yı rahat geçti
    Genç milliler, Ukrayna'yı mağlup etti
    Beyza Adalı'dan acı haber
    Nadal'ı yıkan Djokovic finalde
    Kerim Avcı, Eskişehirspor'da
    Juventus'ta Ronaldo heyecanı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır