ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Cüneyt Çakır, 4. hakem olacak
Manset Alti Haberleri
Voleybolda haftanın programı
Voleybolda Efeler Ligi ve Vestel Venus Sultanlar Ligi ne 13. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2018
- Bu haber 77 kez okundu.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle:

Efeler Ligi

13 Ocak Cumartesi:

14.00 Jeopark Kula Belediyespor-İnegöl Belediyespor (Kula)

15.00 Halkbank- Afyon Belediyesi Yüntaş (TVF Başkent)

15.00 Arkas Spor-Maliye Piyango (Atatürk Vestel Venus)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Haldun Alagaş)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray HDI Sigorta (Burhan Felek)

Efeler Ligi nde haftanın ilk karşılaşmasında 10 Ocak Çarşamba günü Ziraat Bankası, deplasmanda TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik i 3-0 mağlup etmişti.

Vestel Venus Sultanlar Ligi

12 Ocak Cuma:

18.30 Çanakkale Belediyespor-Nilüfer Belediyespor (Anafartalar)

14 Ocak Pazar:

14.00 Beşiktaş-Eczacıbaşı VitrA (BJK Akatlar)

14.00 Galatasaray-İlbank (Galatasaray Park)

15.00 Halkbank-Fenerbahçe (TVF Başkent)

17.30 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Seramiksan (Cengiz Göllü)

19.00 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas-VakıfBank (Beylikdüzü Spor Kompleksi)

trtspor



19 Haziran 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Trabzonspor transferi resmen açıkladı
    Dünya Kupası'na 'VAR' damgası
    İsveç Güney Kore maç özeti 1-0
    UEFA'dan Galatasaray'a kabul mektubu
    Cüneyt Çakır, 4. hakem olacak
    Fenerbahçe'de Kocaman ile yollar ayrıldı
    Fenerbahçe'de kombine satışları başladı
    Sivasspor'da transfer
    Yıldız oyuncu kadro dışı!
    Rusya ile Mısır ilk randevuda
    Polonya ile Senegal ilk kez karşı karşıya
    Kolombiya ile Japonya 4. randevuda
    Kupada 5. günün programı
    Bilardoda ikincilik
    Minik güreşçilerden 14 madalya
    Kupada 6. gün programı
    Sambacılar, Alpler'i aşamadı!
    Genç judoculardan madalya yağmuru
    Alonso, Le Mans'da zafere ulaştı
    Son şampiyondan 'ACI' başlangıç!

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır