Giresun İlimizde  11-12 Aralık 2021 tarihlerinde ‘Badminton Aday Hakem Kursu’ açılacaktır.
Hakem Kurslarına Katılacaklardan Aşağıdaki Belgeler / Şartlar İstenir
4 Adet vesikalık fotoğraf
Kurs katılım formu. ( Kurs Eğitim Yöneticisi tarafından kursiyerlere verilecek olup form eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalatılacaktır.) hakem belgeleri doldurulan form bilgilerine göre hazırlanacağından hata durumunda kursiyer sorumlu olacaktır.
 Diploma sureti ( noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarından aslı gibidir onaylı. Onaysız diploma suretleri kesinlikle Federasyonumuz tarafından kabul edilmeyecektir.) Öğrenci ise
öğrenci belgesi (aslı). (Fotokopi ve faks olan öğrenci belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı ( aslı ). (Fotokopi ve faks olan cezasız belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Sağlık raporu ( sağlık ocaklarından aslı). (Fotokopi ve faks olan sağlık raporları Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Savcılık iyi hal kağıdı (aslı ). (Fotokopi ve faks olan savcılık belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Nüfus cüzdanı sureti ( T.C , Vat. No ve resimli).
En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
18 yaşından gün almış olmak. 50 yaşını geçmemiş olmak.
Not: Kursa katılacak adaylar kurs ücretini federasyonumuzun Halk Bankası İban No: TR13 0001 2001 5530 0016 1000 17 “aday hakem ücreti” olarak 300 TL yatırmaları gerekmektedir. Kursa katılmamanız durumunda kurs ücreti iade edilmez. Bir sonraki kurs için dekontunuzu kullanabilirsiniz.

Müracaat ve detaylı bilgi İçin Ferhat ÇALIŞKAN  İletişim: 0553 939 40 61