Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce/Dart Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 30 Ağustos 2019 mesai bitimine kadar, 1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursuna katılacakların ise 05 Eylül 2019 mesai bitimine kadar  e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası'na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup,  ilgili tarihlerin mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır. 

Kursun kesinleşmesi durumunda; Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların 02 Eylül 2019 Pazartesi günü Saat:17.00'da ve Dart Antrenörlük kursuna katılacakların 07 Eylül 2019 Cumartesi günü Saat:13.00'da İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Halkapınar Spor Salonu içerisindeki Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

İrtibat: Özkan AKAR - 0532 641 33 43

izmir.1.kademe.form.doc