1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimine katılacak olanların 28 Şubat 2022 tarihinden, 11 Mart 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halk Bankası’na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir (Havale ya da EFT kesinlikle yapılmayacaktır). 

Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, 11 Mart 2022 mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır.

Kursa katılacakların 20 Mart 2022 Pazar günü Saat:10.00’da Bowling Akademi Bowling Salonu, Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım evraklarını tamamlanmış şekilde getirip Kurs Sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir.

Kursa katılım şartları:


1. kademe kursa katılacak adaylar;
– Kurs başvuru formu
– Diploma Fotokopisi ya da Öğrenci Belgesi
– Adli sicil belgesi
– En az lise ve dengi okul mezunu olmalıdır.
– Kurs evrakının tamamını kurs başlangıcında teslim etmelidir.
– 100 TL olan Kart ücretini kurs bitimine kadar TBBDF gelirler hesabına yatırmış olmalıdır

ÖNEMLİ


Kendisinde ya da ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.
Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 10 Mart 2022 tarihinden önce HES kodlarını sakirerdem@hotmail.com adresine mail olarak bildirmeleri zorunludur.
Kurs süresince uygulanacak Pandemi tedbirlerine uyulması gerektiğini önemle belirtmek isteriz.

1)     Tesise maskesiz kimse alınmayacaktır. Tesis içerisindeki tüm kapalı alanlarda ve eğitim süresince sporcular ve eğitmen antrenör dışında herkesin tıbbi maske takması zorunlu olacaktır.
2)     Tesis girişlerinde ve tüm ortak kullanım alanlarında antiseptik el temizleme solüsyonları bulundurulacak ve tesise giriş esnasında herkesin antiseptik el temizleme solüsyonlarını kullanması sağlanacaktır.
3)     Tüm alanlarda sosyal mesafe kurallarına uyulmalıdır. Salon ve toplantı odasında gerçekleştirilecek olan eğitimlerde oturma düzeni, sosyal mesafe kuralına göre planlanacaktır.
4)     Tesislerin havalandırma işlemi %100 dış ortam havası ile sağlanacaktır. Hava sirkülasyonunu sağlamak amacı ile tesisteki ortak kullanım alanları arasındaki kapılar açık tutulacaktır.
5)     Eğitim süresince misafir-izleyici kabul edilmeyecektir.
6)     Tuvaletlerde sıvı sabun ve tek kullanımlık kâğıt havlu kullanılacaktır.
7)     Kullanılan eldiven, maske vb. tek kullanımlık malzemeler için tesisin belirli noktalarında tıbbi atık kutuları bulundurulacaktır.

İrtibat: İsmail Uzun: 0531 231 50 79