Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi ve Beden Eğitimi ve spor Yüksekokulu mezunları başvuru yapabileceklerdir.

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

KOCAELİ  Ön Kayıt Tarihi: 07-18 Mart 2022

Covid-19 salgının kuralları nedeniyle kurs kontenjanımız sınırlı olduğundan; Spor Bilgi Sisteminden başvuru yapılıp, ücret ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kendisinde ya da ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 24 Mart 2022 tarihinden önce HES kodlarını semiha.ergun@thof.gov.tr adresine bildirmeleri zorunludur.

1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

Bir yöre halk oyunları kurs bitirme belgesi ( Halk Eğitim Mer. kurs bitirme belgesi, resmi kulüp yazısı, adını belirten yarışma sonuç yazısı olmalıdır, lisans kabul edilmeyecektir)
Kurs katılım ücret dekontu (Referans kodu ile TEB Bankası şubelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Kurs Ödemeleri” olarak 500 TL yatırılması gerekmektedir. Federasyon hesabına yatırılan ücretler kabul edilmeyecektir)
Sağlık ve HES kodu beyanı (indirmek için tıklayınız....)
Mezuniyet tarihi 2008 yılı öncesi olanlar için ilgili kurumdan yada noterden onaylı diploma sureti (Ayrıca bu kişiler mezuniyet durumlarını e-devlet sayfasına ilgili kurumdan ekletmeleri gerekmektedir.)
Nüfus cüzdanı sureti
Aşağıda ki bilgilendirme metnini lütfen okuyunuz.

Bilgilendirme Metni