Antrenörlük kursu ön kayıt 10-20 OCAK 2023 tarihleri arasındadır.

Antrenör Kurs Başvuruları E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi/Spor Elemanı/Kurs Başvuru Ekranından yapınız. Kursa Temel Eğitim Sınavını başarı ile tamamlayan ve Temel Eğitim Sınavından muaf olanlar başvurabilmektedir.

E-Devlet üzerinden kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra sistemin size vereceği referans numarasıyla bulunduğunuz ildeki Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Şubesinden Federasyonumuz hesabına yatırılması gereken ücreti yatırmanız gerekmektedir.

Ödeme işlemini yaparken 2533 Kurum Kodu Ödemeleri ekranında yer alan spor federasyonları ödemeler bölümünden yapılması zorunludur. Ödeme işlemi Havale veya Eft şeklinde yapılmamalıdır.

Antrenör Kursuyla ilgili ücret yatırma işleminde mutlaka referans numarası belirtilerek ödeme yapılmalıdır. Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra E-devlet sisteminden kaydınızın tamamlanıp tamamlanmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Not: Bankalara gerekli ödeme işlemleri yapılırken banka görevlilerince ödeme işlemi Eft veya Havale şeklinde yapılarak açıklamaya referans numarasını yazarak işlem yapmaktadırlar bu şekilde yapılan ödeme işlemleri sıkça karşılaşılan yanlış ödeme şeklidir. Ödeme işlemini yaparken Kurum Ödemeleri ekranında yer alan spor federasyonları ödemeler bölümünden yapılması zorunludur.

Kursa katılımlar 40 kişi ile sınırlıdır.  Kursun başlamasından 3 gün önce kursa  kabul edilen kişilerin isim listesi ilan edilecektir.

Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileri tarihlerde de kademeler için uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.

KURS ÜCRETİ

TEMEL EĞİTİMİ TAMAMLAYANLAR İÇİN: 1000 TL

DENKLİK BAŞVURUSU SONRASI UYGULAMA EĞİTİMİNE KATILACAKLAR İÇİN: 500 TL

İSTENİLEN BELGELER

DİPLOMA/MEZUNİYET BELGESİ
KİMLİK FOTOKOPİSİ
1 ADET FOTOĞRAF
DEKONT
SABIKA KAYDI