Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş, sosyal medya hesabından hakkındaki iddialar ile ilgili açıklamada bulundu.

Mert Hakan Yandaş, Fanatik gazetesi muhabiri Yakup Çınar'ın bir gönderisini alıntılayarak "Titriyorsunuz hala, köpek gibi korkuyorsunuz ki algılarınız bitmiyor. Malum taktiklerinizle devam. Zaten size de bu yakışır." açıklaması yaptı.

MERT HAKAN'IN TEPKİ GÖSTERDİĞİ GÖNDERİ

Mert Hakan'ın alıntıladığı gönderide ise "Serdar Aziz gerçeği; Başkan Ali Koç'un verdiği yemek sırasında Fenerbahçeli futbolcular Adana Demirspor - Galatasaray maçını izliyor. Serdar Aziz, Kerem Demirbay'ın golünden sonra "Ne güzel gol attı" diyor. Mert Hakan Yandaş ise Serdar'la bu tepkisi sonrası ciddi bir tartışma yaşıyor. Serdar Aziz silmesine rağmen Mert Hakan Yandaş'a gönderme yaptığı paylaşımın ardından kadro dışı bırakılıyor." ifadeleri yer aldı.

SERDAR AZİZ'İN SİLDİĞİ GÖNDERİ

Tecrübeli stoper paylaşımında, "Bir adım öne çıkabilmek için şahsiyetini geride bırakan insanlardan olamayız" ifadelerini kullandı.

 


İSMAİL KARTAL, SERDAR AZİZ'İ DERBİ KADROSUNA ALMAMIŞTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Beşiktaş ile oynadıkları derbiden önce Serdar Aziz, Leonardo Bonucci ve Miha Zajc'ı kadroya almamıştı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Beşiktaş maçı öncesi yaptığı açıklamada, "Derbi kadrosuna almadığımız isimlerle ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağım." ifadelerini kullanmıştı.