Yeni Adana Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Adana Demirspolu Semih Güler sadece kendileri için değil tüm Adana şehri için çok önemli bir maç olduğunu söyledi.

Güler, "Tarihi bir maça çıkacağız. İlk maçta iyi oynadığımı, iyi bir sonuç aldığımızı düşünüyorum. Üç tane net pozisyonumuz vardı. Onları da değerlendirirsek belki yarınki maça daha rahat çıkacaktık. O yüzden ona göre çalıştık bu hafta ve yarın buradan galibiyetle bir üst tura çıkmak istiyoruz. " dedi.

İlk maça normal lig maçına hazırlanıyormuş gibi hazırlandıklarını, takımda tecrübeli Avrupa'da oynamış futbolcuların kendilerine yardımcı olduğunu ifade eden Güler, "O yüzden aslında bir stres veya panik havası oluşmadı. Bunu da sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Çünkü dün de hocamızla konuştuğumuzda topla oynama yüzdesi bizde daha fazlaydı. Yarın da bunun üstüne 1-2 de gol katarsak bir üst tura geçip daha güzel Avrupa hayalimizi yaşamak istiyoruz." diye konuştu.

Güler, maça taraftarların yoğun ilgi göstermesini isteyerek, "Adana Demirspor'un gücünü sadece Cluj'a değil tüm Avrupa'ya gösterelim." dedi.