25-29 Ocak 2024 tarihleri arasında İzmir ilinde 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs Yeri: İzmir
Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 25-29 Ocak 2024
25-29 Ocak 2024 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)
Başvuru tarihi ve saati :17 Ocak 2024- Saat: 14:00
Son başvuru tarihi: 19 Ocak 2024- Saat: 17:00

Kursa 200 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak 160 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 19 Ocak 2024 tarihinde saat 17:00’e kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) yatırmaları gerekmektedir.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 20 Ocak 2024 tarihinde yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 4000. TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi kurs ücreti 1000. TL


*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 19 Ocak 2024 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

Not: Katılımcı isim listesi ilan edilmeden önce iptal ve iade talebinde bulunan adayların info@tvf.org.tr uzantılı e-posta adresine talepte bulunmaları gerekmektedir. Kurs katılımcı listesi ilan edildikten sonra her ne sebeple olursa olsun iptal ve iade yapılmamaktadır.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer almaktadır.

NOT: Bütünlemeye katılacak adayların kalmış oldukları derslere katılma zorunluluğu vardır. Aksi takdirde başarısız sayılacaklardır.