kerembalyemez @ gmail.com

Ne çekti bu ders sizden beeeee?

Tüm imkansızlıklara rağmen derslerini en iyi şekilde işleyen, elinden gelenin fazlasını yapan beden eğitimi öğretmenlerine ve beden eğitimi dersine son zamanlarda ciddi saldırılar başladı. Bu saldırıları çok sert bir şekilde kınıyorum!!!

Bir felsefe öğretmeninin çıkıp absürt mesajlar yazarak beden eğitimi öğretmenlerine, beden eğitimi dersine ve eşofman giyenlere karşı sapkın bir şekilde yazdığı yazıları mı yoksa Yeni Akit yazarının açıklamasına cevap versem bilemedim.

Al birini vur ötekini…

Felsefe öğretmeni “Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir”.  

Ya bu nasıl bir Müslümanlık? Bu nasıl bir yobazlık?

Bu nasıl bir konuşma şekli!

Bakma kardeşim genç kızın vücut hatlarına!

Bir Müslüman diğer bir Müslümanı süzer mi?

Allah seni bu dünya ya başkalarının karısına kızına baksın diye mi gönderdi?

Edep yahuuuu!

Yeni Akit yazarının açıklamalarına ne dersiniz?

Amaç meseleye çözüm bulmak mı? Yoksa meseleye suçlu aramak mı anlamadım gitti.

Kendi çapında araştırma yaptım deyip tüm beden eğitimi öğretmenlerini zan altına koyan felsefe öğretmenini haklı bulmaya çalışan yazar! Bak bende araştırma yaptım.

Cinsel taciz hakkındaki tüm haber linklerine bakınız…

Yukarıdaki linkte tüm mesleklerden cinsel taciz iddiası haberi var. Lütfen linkler iyi inceleyiniz. Şimdi bu linkteki haberlerde tacize uğrayanların suçu eşofman giymek mi? Bunlar eşofman giydi diye mi tacize uğradı?

Lütfen el insaf! Bu nasıl bir zihniyet anlamadım?

Eşofman giy taciz edil, şort giy tekme ye bu ikisi de aynı zihniyet!

Akit yazarının yaptığı bilimsel araştırmaya konu olması beklenen görüşe göre; açık ve dar giyinen herkese taciz edilir. Affedersiniz de siz bir bayanın başına bacağına mı bakıyorsunuz? Açık giyinen bir bayanı bir Müslüman hiç taciz mi eder mi?

Çok şükür bizler beden eğitimi öğretmeni olarak çocuklarımızın babası, annesi, abisi ve ablası olduk. Yeri geldi arkadaşı olduk ama hiçbir zaman bunların dışına çıkmadık. Medyada duyduğun haber kişinin kendisini bağlar.

Bu aynen şuna benziyor “kişi Müslümanım diyor ama faiz yiyor” o zaman İslamiyet’te faiz yemek serbest anlamına mı gelir? Yani Müslümanlar faiz yiyebilir diyebilir miyiz? Asla ve asla!!! O yüzden bir iki kişinin yapmış olduğu davranışları bizim camiamıza mal edemezsiniz. Bizlere mal etmenize de izin vermeyeceğiz.

Hele de dersimizin itibarsızlaştırılmasına asla ve asla izin vermeyeceğiz.

Sayın velilerimiz;

Çocuklarınız güven ellerde merak etmeyin. Çünkü onları en iyi biz anlarız, dertlerini, sıkıntılarını, evde yaşadıklarını, kimseye anlatamadıklarını, acılarını, sevinçlerini her şeyi olan biz beden eğitimi öğretmenlerine anlatırlar. Hatta gidin sorun çocuklarınıza en çok hangi öğretmeni seviyormuş?

Bunun cevabını şimdiden duyar gibiyim :)

Son olarak Akit yazarı sözüm sana! 

Senin yazın yüzünden bir kişi dahi "tüm beden eğitimi öğretmenleri böyle" derse eğer, hakkımıza girdiğin için senden öbür dünyada alacağımız var bunu da bilesen!!! 

Ya çıkar beden eğitimi öğretmenlerinden özür diler helallik istersin ya da öbür dünya da bunun hesabını verirsin!!!

Bu yazıda bizleri zan altında bırakanlara kapak olsun…